NOWOCZESNE METODY NAUCZANIA I RENOMOWANE PODRĘCZNIKI

Oxford University Press jest wydziałem jednego z największych, najstarszych i najbardziej renomowanych uniwersytetów na świecie. Wydawnictwo istnieje od ponad 500 lat i realizuje misję Uniwersytetu Oksfordzkiego poprzez dostarczanie najwyższej jakości materiałów edukacyjnych, publikując ponad 4 000 tytułów rocznie. Wydawnictwo cieszy się zaufaniem i niesłabnącą popularnością wśród rzeszy nauczycieli i uczniów języka angielskiego. Służy radą i pomocą, a decyzję o wyborze właściwych materiałów dydaktycznych pozostawia w rękach nauczycieli.

Nasi uczniowie pracują na najlepszych materiałach dydaktycznych: klasy 1-6 szkoły podstawowej – Incredible English
(dowiedz się więcej: Incredible English)

Kilka propozycji dotyczących wsparcia pracy lektorów on-line:

  • Incredible English Online Practice
  • Zestaw materiałów dla nauczyciela dostępny w Oxford Teacher’s Club
  • Strona z zasobami dla uczniów korzystających z serii Incredible English, do wykorzystania na zajęciach lub w domu
  • Video szkolenia, blog z artykułami metodycznymi i inne pomoce dla lektorów dostępne po zalogowaniu się w Oxford Teacher’s Club
  • Inne zasoby Oxford Teacher’s Club dostępne po zalogowaniu się – logowanie jest bezpłatne, serwis jest również bezpłatny – dodatkowo na podany przez rejestrującego się adres e-mail przychodzą dodatkowe pomysły na przeprowadzanie zajęć w postaci gotowych scenariuszy lekcji bądź pomysłów na aktywności (jeśli chcesz skorzystać – zarejestruj się)
Zapisy na
półkolonie
Zamów kontakt w sprawie półkolonii
Biuro obsługi
klienta